kėlimo technikaAtliekant įvairius statybos, aplinkos tvarkymo ar valymo darbus be kėlimo technikos sunkiai išsiversite. Kad būtų galima saugiai atlikti darbus dideliame aukštyje ir nemažinti darbo našumo, labai svarbu, jog kėlimo mechanizmai būtų kokybiški ir techniškai tvarkingi. Tik tokiu atveju galėsite džiaugtis kokybiškai atliktais darbais ir sukurti jaukius namus bei juos supantį eksterjerą.

Jeigu statybos darbai yra ta veikla, iš kurios užsidirbate pragyvenimui, tuomet tikriausiai ieškosite, kur galima nusipirkti pigios, bet kokybiškos kėlimo technikos. Tuo tarpu, jeigu vienokius ar kitokius darbus planuojate atlikti vieną ar tik keletą kartų, tuomet protingiausia išeitis – kėlimo įrangos nuoma.

Jeigu, vis tik, abejojate tokio sprendimo teisingumu pateiksime keletą priežasčių, kodėl kėlimo technikos nuoma gali tapti išties racionaliu ir laiką bei pinigus taupančiu sprendimu:

  • Nuomojama technika yra patikima ir saugi. Ji yra nuolat tikrinama ir prižiūrima, nuolatos stebimas jos naudojimo laikas. Pasenę įrengimai tikrai nuomos įmonei neatneš pelno ir neleis pelnyti klientų pasitikėjimo, todėl išimami iš apyvartos.

  • Nereikia patiems rūpintis priežiūra bei remontu. Pastebėjus kokius nors gedimus, jums teprireiks nedelsiant pranešti apie tai nuomotojams ir techniką galėsite grąžinti. Savo srities profesionalai be vargo supras, kada gedimai įvyko ne dėl nuomininko kaltės.

  • Neprireiks rūpintis dėl technikos nusidėvėjimo. Kėlimo techniką nuomojanti įmonė puikiai žino, jog naudojami įrenginiai dėvisi ir tai yra neišvengiama. Be to, įvykus sandėriui, pasirašoma sutartis, kurioje aptariamos ne tik užsakovo pareigos, bet numatomi nesklandumai, dėl kurių jam nebus pareikšti kaltinimai.

  • Protinga kaina. Taip teigiame todėl, kad tikriausiai kurį laiką pasinaudojus kėlimo technika vėliau ji taps jums jau neaktuali. Stovintis ir neekploatuojamas įrenginys taip pat genda. Be to, po kažkurio laiko bus sukurti modernesni ir našesni kėlimo įrenginiai. Tuo tarpu, jūs sumokėsite tik už tą nuomos naudojimo laikotarpį, kurio prireiks. Tikriausiai nė neverta sakyti, jog gaminio įsigijimas ir jo nuoma trumpam laikui – tai ženkliai skirtingos kainos.

Kuo įvairiausios statybinės technikos nuomos specialistai teigia, jog šios paslaugos užsakymo naujokai dažnai nenutuokia kokią kėlimo technika jie gali išsinuomoti ir kaip surasti jiems reikalingą. Šiandien beveik visos įmonės turi savo internetinius puslapius. Panaršius juose aptiksite gana platų nuomojamos statybinių kėlimo priemonių pasirinkimą: kėlimo kranai, žirkliniai, alkūniniai, stiebiniai keltuvai, priekabos tipo keltuvai, teleskopiniai krautuvai, stiklo kėlimo įranga, kėlimo gervė, kėlimo įrenginiai talė ir kt.

Vienos garsiausių statybinės technikos nuomotojų Lietuvoje „Cramo“ darbuotojai sako, jog jų internetinio puslapio kategorijoje cramo keltuvai išties neįmanoma nerasti konkrečioje situacijoje reikalingo įrenginio. Pavarčius šios ir kitų įmonių puslapius, pasiūlymų asortimento gausa išties nustebina. Tereikia tik žinoti, ko konkrečiai jums reikia. Specialistai pasakoja, jog, renkantis kėlimo techniką nuomai, paprastai jie su klientais aptaria tokius aspektus:

  • Pasirinkti naują techniką ar jau naudotą;

  • Kuro rūšį;

  • Krovinio svorį ir gabaritus;

  • Kėlimo aukštį;

  • Pravažiavimo plotį.

Tai bene svarbiausi kriterijai, kurie rūpi klientams. Tačiau, kaip jau minėjome, kiekvienas atvejis yra unikalus, tad ir reikalavimai kėlimo technikai gali būti specifiniai. Dėl to rūpintis iš anksto tikrai nereikėtų. Technikos nuomos specialistai įvertins visus jūsų planuojamų darbų niuansus ir parinks tinkamiausią kėlimo technikos mechanizmą.